niedziela 21 Październik 2018

Bemowo Warszawa

Umów wizytę telefonicznie z wybranym lekarzem.

Poniżej znajduje się lista lekarzy pracujących na Bemowie. Prosimy skorzystać z numeru telefonu kontaktowego i umówić bezpośrednio szczegóły wizyty.

Prosimy powołać się na nasz portal.

Marek Radzki, lekarz pediatra, specjalista chorób dziecięcych II stopnia, telefon: 602 212 846
od 9:00 do 20:00, w dni powszednie, weekendy i święta, cena wizyty ustalana indywidualnie

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena:
Ocena: 2.6/5 (1783 oddanych głosów)

Ważne: Powołując się na nasz portal wspieracie nasz projekt, dziękujemy.

9 Komentarze Bemowo Warszawa

 1. Doktor powrócił we wrześniu

 2. Ola/kontakt

  Doktorze zniknął pan. :))
  Czy tel 501262424 nadal,aktualny?

 3. Piotr

  Dr zdanowski, polecam. Dziękuje dr za pomoc.

 4. Wanda

  Szczerze mówiąc jestem zaskoczona, wcześniejsze komentarze byly nader pozytywne. Znam dr 10 lat i jestem zadowolona i nader mu Wdzięczna. Osobiście polecam

 5. Tata daniela

  Ja z kolei polecam. Można się dogadać, zadzwonic po wizycie i podpytać. Usłyszałem za i przeciw, co warto zrobić, czego nie warto. Maluch też zadowolony, badanie powoli, spokojnie i delikatnie. Wiadomo kiedy dr przyjedzie i keidyntrzeba się odezwać, jeśli będzie się działo cos nieprzewidzianego.

 6. Mama zuzi

  Mi dr zdanowski pomógł nie raz. Zawsze można zadzwonić i się dopytać. Moja mała np lubi, że nie ma patyczka do buzi, tylko sama pokazuje. Zapewne jak w życiu, kazdy musi znaleźć kogoś z kim się dogaduje.

 7. Kornelek

  Nie ma czegoś takiego jak bezobjawowe zap płuc. Znajdźcie to proszę w klasyfikacji chorób ICD ::).
  Pamiętajcie, że stan dziecka zmienia się bardzo szybko, i to co stwierdzono rano może być nieprawdą już wieczorem.
  Na infekcje wirusowe nie ma skutecznego leczenia, wbrew temu co obiecują reklamy. Możecie dziecku tylko zapewnić komfortowe warunki w domu. Nie zawsze można postawić diagnozę od razu, nie zawsze są dostępne leki, które akurat Twojemu dziecku mogą pomóc. Bardzo często walka z płaczącym dzieckiem o to, żeby zobaczyć co jest w gardle nie przynosi żadnych istotnych informacji i nie zmienia leczenia. To nie jest sytuacja, w której jakikolwiek lekarz przyjeżdża, daje cudowne leki i następnego dnia Dziecko zdrowe. A jeśli macie wątpliwości, to zgłaszajcie je w trakcie wizyty, zawsze można coś sprawdzić jeszcze raz lub wytłumaczyć.

 8. Kornelek

  Takie same m spostrzeżenia o doktorku Kornelku. Wlazł jak atleta i od razu że za gorąco w domu. Z dzieckiem pomógł mi jak z kurczakiem nic nie zobaczył w gardle czy uchu bo ponoć na tym … etapie nie ma znaczenia gardło. No podsumowując ksiądz po kolędzie. Też zostane pediatra lepszym bo mma sporo doświadczenia więcej od Kornelka.

 9. Rozczarowana

  Po wizycie miałam wrażenie że przyszedł przebieraniec a nie lekarza
  Dziecko dusilo się od kaszlu a „lekarz” osluchal nawet nie zajrzał do gardła do ucha i powiedział że robić nadal to co robię. Tj inhalacje ze zwykłej soli fizjologiicznej. Zgarnął 150 zł i po wizycie 5 min. Każdy by mógł być takim „”lekarzem”
  Znajomej kuzynka też go wywala u niej wizyta wyglądała tak samo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *